התמכרות למסכים

התמכרות למסכים
גמילה ממסכים, גמילה מפייסבוק
גמילה מרשתות חברתיות

האדם המודרני מחפש הסחת דעת, דרכים “לנוח” ממטלות היום יום, ומוצא עצמו לפעמים בסוג של בריחה – “בילוי” של שעות ברשתות החברתיות, או במשחקי מחשב. יש מי שמוצא מנוחה בסדרות שבהן הוא צופה ללא הפסקה או בסרטי פורנו. אם הבריחה הזאת מבוקרת, אם אנחנו משחקים או נמצאים ברשתות החברתיות פה ושם, ואם זה לא מזיק לנו, אין בכך בעיה. אבל ברגע שאנחנו נשאבים לתוך הרגל מזיק וכבר לא שולטים בו, ברגע שמשחקי המחשב שותים לנו את הזמן בקשית, אנחנו מבינים שיש צורך להפסיק את ההרגל.
אדם שבשל להפסיק את ההרגל לחלוטין יכול להיגמל בעזרת שיטת הגמילה שלנו.

פייסבוק משפיע על הבריאות הנפשית שלנו. מחקר מ 2017 מראה שככל שעולה השימוש בפייסבוק (לייקים, קליקים) כך יורדת הבריאות הנפשית שלנו. אנחנו נהיים יותר עצובים, לא מרוצים, ואפילו מדוכאים. אם תגלגל ותקרא כל היום את הפיד שלך, מובטח לך שמצבך יתדרדר. ואם זה מזיק למצבנו הנפשי למה אנחנו ממשיכים להיות בפייסבוק כל כך הרבה?   
איך פייסבוק עושה אותנו עצובים?
ולמה אנחנו חוזרים לפייסבוק שוב ושוב?
אנשים שעבדו בפייסבוק בתחילת דרכה פרסמו מדוע הם נגד החברה. חשיבה בסיסית שמניעה את פייסביק היא איך לגרום ללקוחות להיות בפייסבוק זמן גדול ככל האפשר, ובתשומת לב גדטולה ככל האפשר. לתת ללקוח חיזוק שמעלה לו את רמת הדופמין מדי פעם. זה יגרום לנו לכתוב עוד תוכן. זה אישור חברתי מתגלגל שתוכנן להיות ממכר. כל הרשתות החברתיות מנצלות את הצורך הטבעי האנושי שלנו לקבל פיידבק – לקבל מילה טובה.

הגמילה שלנו מתבצעת ב 2 פגישות. בפגישה הראשונה נברר בדיוק מהי ההתמכרות ונתאים לך תוכנית גמילה. בפגישה השניה תהיה הגמילה עצמה.

צרו קשר כדי שנציג שלנו יחזור אליכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הדרכה חינם:
איך להיגמל מהרגלי אכילה מזיקים ומהתעסקות בלתי פוסקת באוכל, ולרדת במשקל, בלי תפריטים ובלי דיאטות,
בתהליך קצר וממוקד, המותאם לך אישית:

לחצו פה >>